Kaip sustabdyti plaukų slinkimą?

PRP procedūrosPlaukų slinkimas yra labai nemalonus tiek moterims, tiek ir vyrams, todėl kiekvienas susidūręs su šia problema nori, kad ji išsispręstų kaip įmanoma greičiau. Šiuo metu siūloma PRP procedūra apie kurią galite daugiau sužinoti apsilankę šioje https://prp-procedura.lt/prp-procedura-plaukams interneto svetainėje. Tokia procedūra padeda visiems, kurie turi problemų su plaukų slinkimu. Ką reikia apie tai žinoti?

PRP reiškia trombocitais praturtinta plazma kitaip dar gali būti vadinama plazmoliftingu. Tai natūrali terapija plaukams, kuri yra skirta atjauninti odą. Reikia žinoti, kad tokia procedūra skirta ne tik plaukų slinkimui gydyti, bet ir įvairioms odos problemos spręsti, todėl gali būti naudinga daugeliui žmonių. Apie plaukų slinkimą reikia žinoti tai, kad per dieną galima netekti iki 150 plaukų ir tai yra visiškai normalus procesas, tačiau jeigu netenkame daugiau, tai jau yra didelė problema, kurią reikia spręsti.

Norint sustabdyti plaukų slinkimą, kuris jau nėra normalus, reikia pirmiausia žinoti ką daryti. Kiekvienas žmogus, kuriam prasidėjo didelis plaukų slinkimas turi apsilankyti pas šeimos gydytoją, kuris paskirs reikiamus atlikti tyrimus arba nukreips pas kitus specialistus konsultacijai. Priežastys gali būti labai įvairios. Pavyzdžiui, hormonų sutrikimas, mažakraujystė, stresas, senėjimo procesai ir kt. Kiekvienas organizmas yra unikalus ir tik po išsamių tyrimų galima nustatyti priežastis. Kai kuriais atvejais gali prireikti gydymo medikamentais, o kai kuriais atvejais reikia tiesiog stiprinti savo imunitetą. Taip pat gali būti, kad reikės rasti būdų, kaip sumažinti patiriamą stresą, jei plaukų slinkimą išprovokavo stresas.

Jeigu plaukai slenka dėl senėjimo procesų, tai jums gali padėti PRP procedūra. Jos metu iš paciento venos bus paimtas kraujas ir paruošiamas specialiu būdu, kad būtų išgautas trombocitų koncentratas, kuris bus suleistas į galvos odą. Tai yra visiškai saugi procedūra, nes pacientui suleidžiami jo paties trombocitai. Jokių alerginių reakcijų negali būti, nes organizmas puikiai atpažįsta kaip savo dalį.

Norint, kad rezultatai būtų geri, reikia surasti patikimą specialistą, kuris atlieka šias procedūras. Ne visi iš jų teikia kvalifikuotas paslaugas, todėl reikia būti budriems ir pasirinkti tik tuos, kurie šioje srityje turi reikiamos patirties. Geriausia būtų surasti grožio kliniką ar kabinetą, kuriame teikiamos įvairios grožio paslaugos. Tuomet bus galima suderinti šias procedūras su kitomis, kurios taip pat gali padėti išsaugoti plaukų grožį ir sustabdyti plaukų slinkimą.