Kaip pagyvinti namus augalais

Norintiems turėti gyvesnius, linksmesnius namus, tokios gėlės kaip https://www.geliusalonas.lt/geles-dezuteje gali padėti sukurti jaukius namus. Kambariniai vazoniniai augalai aišku irgi suteikia to jaukumo, tačiau jie gali suteikti ir rutinos. O štai naujai vis pamerkiamos gėlių puokštės, taip pat gėlės dėžutėje, kaskart džiugins ir suteiks pasigėrėjimą naujai.

Naujos gėlių puokštės ir dėžutės

Gėlių salonasTaigi, nors galbūt įprastai galvojate, kad geliu pristatymas Klaipedoje, savęs palepinimas puikiomis gėlėmis galimas tik tuomet, kada kažką sveikiname, ir yra ypatinga proga. Bet kam prisirišti prie stereotipų? Iš tiesų galima gėlės užsisakyti sau namus ar nuvažiuoti nusipirkti ir tuomet, kada tiesiog norisi pasipuošti gražiai namus. Tai nekainuos daug, o kiek suteiks džiaugsmo. Gėlės dėžutėje išsilaikys ilgiau, joms nereikės didelės priežiūros, ir jos žavės savo tobula kompozicija. Po visko jums dar liks ir puiki dėžutė. Na o jeigu norėsite kažko įspūdingiau, galėsite užsisakyti keistas egzotiškas puokštes. Kartą į savaitę ar dvi kažką tokio sau įsigijus, namus turėsite gražius ir pripildytus spalvų bei gyvybės.

Kambariniai augalai

Kaip jau minėjome, kambarinės gėlės namuose taip pat yra gyvybė ir netgi gal labai svarbi interjero dalis. Tačiau šie augalai tarsi suteikia mažiau gyvybės, kadangi jie nuolatos stovi toje pačioje vietoje ir beveik nesikeičia. Tas pats papartis ar klevelis gali stovėti metų metus, tad priprasite prie tų gėlių kaip prie kokių baldų, ir vis tiek kartais norėsis kažko naujo.

Langai, per kuriuos matosi augmenija

Kitas būdas namams suteikti gyvybės – atverti langus. Kartais turime puikius vaizdus per langą, bet jų nematome dėl didelių sunkių užuolaidų, dėl kažkokių baldų apstatymo ir kitų kliūčių. Namuose bus gražiau ir jaukiau, jeigu per langą matysis, kaip žaliuoja medžiai, skleidžiasi pumpurai, kaip nuostabiai sprogsta pavasaris ar tyvuliuoja vasara. Tada gal ir pačiuose namuose, viduje, nebe atrodys taip svarbu turėti naminius augalus.

Gyvūnai

Ne tik augalai, bet ir naminiai gyvūnai namus daro daug jaukesnius. Jeigu leisite namuose apsigyventi dekoratyvinėms papūgėlėms, žiurkėnams, jūrų kiaulytėms, ar vienai mielai murkiančiai katei – tikrai bus smagu ir gera. Gyvūnai labai puošia namus ir tikai suteikia jiems gyvybės, ypač jeigu tai namai, kuriuose dar nėra vaikų. Taigi, gyvybės į namus įnešti galima visokiomis priemonėmis, tik reikia mylėti savo gyvenimą ir savo namus, ir namuose bus šviesu bei gera.