Kaip išsirinkti naują telefoną?

Naujo telefono galite ieškoti specializuotose telefonų parduotuvėse, arba iškart eiti ten, kur viskas yra vienoje vietoje – prekybos platformą zeon.lt ir išsirinkti geriausią variantą būtent ten.

Lengviausias būdas – palyginti telefonus

Mobilieji telefonaiJeigu nesate mobiliųjų telefonų specialistas, fanas ar kažkokios konkrečios jų gamintojų įmonės gerbėjas, jeigu nerašote blogo apie telefonus, tai išsirinkti naują telefoną gali būti sunku. Ypač, kai visi mobilieji telefonai atrodo tokie panašūs, juk jie turi tiek daug parametrų. Tad puikus būdas, norint išsirinkti tinkamiausią telefoną – jį renkantis lyginti patinkančius variantus tarpusavyje, išsiaiškinant, kuris turi daugiau pranašumų ir labiausiai patenkina jūsų lūkesčius. Kad patiems nereikėtų ant sąsiuvinio lapo braižytis lentelių, patogu naudotis ZEON interneto parduotuvių platforma, kurioje prekes galima labai lengvai palyginti. O tuomet ir išsirinkti labiausiai patinkantį telefono modelį.

Ekrano raiška ir kameros

Geriausia, kai pageidaujami mobilieji telefonai pasirenkami žinant bent kelis pagrindinius jūsų prioritetus. Tarkime, tai gali būti nuotraukų ir video kokybė, kurią apibūdins ekrano raiška, jautrumas spalvoms, o taip pat kamerų jautrumas, galimybė sufokusuoti, naudoti priartinimo ir kitas funkcijas. Šiems dalykams yra skirti parametrai, ir galite palyginti skirtingus telefonus. Tiesa, jeigu būtent kamera ir nuotraukos yra pagrindinė priežastis, dėl ko perkate naują telefoną, dar vertėtų ir paskaityti internete angliškų apžvalgų būtent apie tam tikrus modelius ir jų atliekamų nuotraukų kokybę – pastarąją netgi galite matyti tokiose įvairiose apžvalgose. Kiti parametrai labiau atitinka savo nustatymus, o štai su nuotraukomis būna ir taip, kad nors telefono modelis turi labai gerus vaizdinius parametrus, tačiau nuotraukos gaunasi kur kas prastesnės nei su prastesniu telefonu. Daug kas tiesiog priklauso nuo gamintojo indėlio kuriant tą modelį.

Atmintis

Svarbu tiems, kas telefoną naudoja ne tik paskambinimui ir panaršymui internete. Gal norėsite telefone laikyti knygas, filmus, muziką, daug nuotraukų, žaidimų. Pravers ne tik talpi atminties kortelė, bet ir gera telefono vidinė atmintis.

Spartumas

Jį apibūdins procesoriaus branduolių skaičius, taip pat ir vidinė atmintis, ir RAM. Vėlgi, jeigu telefoną naudosite menkai, labiausiai tik kaip ryšio priemonę, didelis spartumas nėra reikalingas.

Kaina

Būtent dėl šio kriterijaus zeon.lt bus labai patogu naudoti, kadangi čia galėsite tuos pačius modelius telefonų rasti skirtingose parduotuvėse už ne vienodas kainas. Tą ir padarykite, ir išsirinkite jums patinkantį išmaniojo telefono modelį už patraukliausią kainą.