Ką vadiname nestandartiniais virtuvės baldais?

Virtuvės baldaiKas šiais laikais yra nestandartiniai virtuvės baldai, kai iš tiesų jau nebelikę ir jokių standartų? Dabar kas nori gali turėti ką nori. Ne taip, kaip prieš 30 metų, kai kiekviename bute stovėjo toks pats virtuvės baldų komplektas, tos pačios sekcijos ir tie patys „jaunuolio baldai“. Tada baldų gamyba visuomet būdavo vienoda, o dabar? Dabar kas ką nori, tas tą daro. Taigi, kai standartų kaip ir nebėra, kokia baldų gamyba dar galėtų būti vadinama nestandartinių gamyba?

Itin mažai virtuvei

Pirmiausia tuos standartus diktuoja erdvė. Gali būti ir labai maža virtuvė, ir labai didelė, tačiau čia atsiras daugiau standartų nei renkantis pačius baldus. Labai mažoje virtuvėje mums reikės taip dėti baldus, kad jie užimtų kuo mažiau vietos, atliktų savo funkciją ir, geriausia, atliktų net kelias funkcijas. Tarkime, nuo stalviršio, po kuriuo yra spintelė, turi galėti atsilenkti dar vienas stalviršis ir toks pratęsimas galbūt suformuotų valgymo stalą. Be to, sutalpinti kažką į mažą erdvę visada bus didesnis galvosūkis, negu stilingai išdėlioti per didelėje patalpoje. Neužpildyta erdvė nėra klaida, o virtuvė, kurioje netelpa jai skirti baldai – didelė bėda. Taigi, čia ir atsiranda nestandartinai virtuvės baldai, lipantys sienomis kuo aukščiau, prisiplojantys prie jų, pasiekiantys ir užpildantys net lubas, vienu metu darantys bet kelis dalykus.

Didelei virtuvei – kambariui

Taip pat apie ne standartus galima būtų kalbėti ir tuomet, kai turime tikrai didelę patalpą. Nes tuomet baldai gali būti nestandartiškai dideli. Nes tuomet jūs galite leisti tą daryti. Pagrindinė užduotis – kad būdami nestandartiškai dideli, jie taip pat sugebėtų kurti jaukumą, malonią atmosferą. Juk nemėgstame vaikščioti dideliais Lenino prospektais, kur visiems darosi kažkaip nejauku. Maloniau bei jaukiau mažesniuose tarpeliuose.

Neįprastas dizainas: senovė

Nestandartiniais baldais kartais galime pavadinti ir tokius, kurie dar būna tiesiog ką tik atsiradę kaip mados išraiška. Baldai, kurie dar vakar buvo nesąmonė, o dabar staiga tapo madingais. Tarkime, kad ir itin senoviški virtuvės elementai, kurie šiuo metu yra tapę populiariais. Didžiulis skardinis gartraukis, dideli vazonai, kuriuose virtuvėje auga fikusai. Minkštas senovinis fotelis, taip pat randantis vietą sau virtuvėje. O kur dar didelis turkiškas kilimas, be kurio šiuolaikinė virtuvė jau beveik neįsivaizduojama tampa. Tačiau tokių baldų ne standartas truks tik metus ar dvejus, kol visi tai perpras ir taip pat ims mėgdžioti, daryti kažką panašaus.