Greitieji kreditai: kaip pasirinkti geriausią įmonę?

Kreditas greitaiGreitam gyvenimo tempui reikalinga viskas, kas atsiranda akimirksniu: prekių pristatymas tiesiai į namus, sąskaitų apmokėjimas išmaniosiomis programėlėmis, žaidimai, kurių pagrindų žmonės sau išsirenka antrąją pusę. Reikiamą tempą palaiko ir bankai ar paskolas teikiančios įmonės, kurių bene populiariausia paslauga šiandien – greitieji kreditai. Tai leidžia nesijaudinti dėl pinigų trūkumo kišenėje ir esant tikrai svarbiam reikalui skolintis be krūvos dokumentų pildymo ar ilgai trunkančių konsultacijų. Kadangi kreditus teikiančių įmonių Lietuvoje – nors vežimu vežk – kartais gali būti sunku pasirinkti tinkamiausią. Pateikiame keletą patarimų.

Išbandykite paskolų skaičiuokles

Kadangi kreditai tapo pakankamai populiaria paslauga, juos siūlo ne viena įmonė, įvairiais būdais bandanti pritraukti kuo daugiau klientų. Kad atsirinktumėte, kokios paskolas teikiančios bendrovės pasiūlys palankiausias sąlygas, nebereikia skambinėti ir bendrauti su konsultantais, kurie pradeda įkyriai brukti savo paslaugas. Pakanka paieškoti dominančių įmonių internetinių svetainių, ir jose esančiose paskolų skaičiuoklėse suvesti, kokia suma reikalinga, ir per kokį laiko tarpą norėsite ją grąžinti. Atsižvelgiant į mėnesines įmokas ir priskaičiuotas palūkanas taps aišku, kur greitieji kreditai yra tinkamiausi jūsų poreikiams.

Atsiliepimai

Yra įvairių puslapių, kuriuose galite rasti atsiliepimus apie visas įmones. Ne išimtis ir teikiančios paskolas. Tik neišsigąskite išvydę tūkstančius nemalonių ir toli gražu įmonės paslaugomis pasinaudoti neviliojančių pranešimų. Kreditai – be galo subtili tema, todėl per atsiliepimus savo pyktį dažniausiai išlieja tie, kurie paprasčiausiai laiku neatidavė paskolos ir dėl to kaltina visus, tik ne save. Atmetus visas pagiežingas žinutes, vertėtų atkreipti dėmesį į informaciją apie sąlygas, grąžinimo terminus, aptarnaujantį personalą, žmonių patirtis. Tai gali padėti suprasti, ar verta naudotis dominančios įmonės paslaugomis.

Lankstumas

Kai kurios paskolas teikiančios bendrovės pasižymi lankstumu ir galimybėmis sąlygas pritaikyti prie kliento poreikių. Kitos – „nežaidžia“ su klientais ir bent minimaliai pažeidus taisykles, taiko milžiniškas nuobaudas. Taigi, pavėlavus įmoką grąžinti bent keletu valandų ar dieną, gali tekti sumokėti labai nemažą sumą. Kad ir kokio dydžio kreditai jus domina, ieškokite šiuolaikiškos, lanksčios įmonės, kurios darbuotojai – sukalbami. Taip išvengsite nemalonumų ateityje ir liksite patenkinti suteikta paslauga.