Gražūs antkapiai simbolizuoja puikius prisiminimus!

Mes, žmonės, esame tokie sutvėrimai, kurie vėliau ar ankščiau paliksime šį pasaulį, o jame likusieji praras be galobrangius žmones, kurie mums visiems, nepaisant visiems gyvenimo išgyvenimams, padėjo mums žengti pirmyn. Būdavo su mumis džiaugsme ir varge ir po to laiko, mums visiems apie artimuosius lieka tik prisiminimai. Tačiau ir prisiminimai pradeda po truputį blėsti, todėl mums visiems yra būtina vieta, kur mes galėtumėme jausti niekieno netrukdomi ir pabūti mintimis su žmonėmis, kuriuos be galo mylėjome. Štai kodėl, norint kuo gražiau pagerbti mums artimus žmones ir turėti tik pačius nuostabiausius prisiminimus, yra statomi įvairių formų, dydžių antkapiai. Iš pirmo žvilgsnio tik nugludintas akmens gabalas, tampa tarsi stebuklingas veidrodis, į kurį pažiūrėjus, atsigamina visi maloniausi su tuo žmogumi patirti nuotykiai ir džiaugsmo akimirkos.

KapuoseAntkapiai, nors taip ir atrodo, tačiau toli gražu nėra vien tik nugludintas akmens gabalas. Jį galima pagaminti unikalų, tokį, kokį jūs norite matyti ir tokį, kuris jūsų manymu geriausiai reprezentuoja jums brangaus žmogaus charakterį. Jūs galite pasirinkti įvairiausias medžiagas, įvairiausias formas ir dydžius ir netgi užrašą, kurį norėtumėte matyti. Šis, taip daugelio neapdairiai vadinamas akmens gabalas, yra puikiausias pavyzdys kaip galite į paskutinę kelionę išlydėtam artimajam atiduoti pagarba, parodyti jam, koks jis buvo jums brangus ir kaip jūs smarkiai jo ilgitės.

Jūs tik nuėję į kapines, vargu ar atrasite du identiškus paminklus. Taip yra dėl to, kad visu pirma kiekvienas žmogus yra ir visuomet bus individualus ir jam pagerbti yra gaminami skirtingi paminklai. Kapinėse jūs pažiūrėkite, kiek daug žmonių tvarko kapus arba tiesiog ramiai sėdi priešai paminklą, panirę apmąstymuose ir prisiminimuose. Šie visi žmonės, kuriuos matote, savaip stengiasi atiduoti pagarbą mirusiesiems ir parodyti, kad nors ir išėję anapilin, jie vis dar gyvena šiandiena likusiųjų artimųjų širdyse.

Taigi, jeigu manote, kad paminklo statymas tėra bereikalingas pinigų švaistymas, privalote apie viską pagalvoti iš naujo. Gal tai ir yra brangu, tačiau atsiminkite, kad tai yra paskutinė suma, kurią aukojate vardan savo artimojo, kurio jau niekada nebe išvysite. Ar tikrai norėtumėte jam atiduoti bet kokią pagarbą? Abejoju, taigi, antkapiai nėra vien tik akmens gabalas, tai vartai į jūsų prisiminimus ir galbūt netgi geresnį velionio gyvenimą svetur. Prisiminkite, kiek šis žmogus, dėl jūsų yra daug gero padaręs būdamas gyvas ir tuomet suprasite, kad paminklas yra mažiausia ką jūs galite padaryti dėl jo.