Geriausias būdas apsisaugoti nuo mašalų

Kai lauke atšyla oras, pro debesis pradeda lyst saulė ir gamta atgyja, kiekvienas norime į savo namus įsileisti bent šiek tiek gaivaus oro, bent šiek tiek pavasario. Bėda tame, jog su gamta kartu atgyja ir įvairiausi mašalai, kurių pastaraisiais metais yra labai daug. Tikriausiai žinote situaciją, kai buto lubos, kurios seniau buvo baltos, tampa juodos – dėl to, jog į apšviestą kambarį iš tamsos lauke priskrenda daugybė mašalų, kurie ir nusėda ant jūsų lubų. Yra daugybė būdų apsisaugoti nuo tokios situacijos, tačiau tikriausiai pats protingiausias ir efektyviausias iš jų yra ne kas kitas kaip tinkleliai ant langu. Taip pat, tai nėra vienintelis produktas – tinkleliai durims taip pat gali būti efektyvi priemonė, jei dažnai laikote balkono duris ar duris į lauką atidarytas.

Kaip pasirinkti tinkleliai ant langu?

TinkleliaiPirmas dalykas kurį jums reikėtų padaryti prieš nusprendus įsigyti tinklelius ant langų, tai išsimatuoti savo langus. Iš tiesų reikia matuoti ne visą lango plotą, o tiesiog tą dalį, kuri atsidaro ir būna atvira, nes būtent ten ir bus montuojamas tinklelis nuo mašalų. Kai jau žinote tikslų dydį, kuris jums yra reikalingas, galite pradėti dairytis pačių tinklelių. Koks svarbiausias kriterijus renkantis tinkleliai ant langu? Be jokios abejonės tai yra tinklelio tankis. Jei mažo tankio tinkleliai geriausiu atveju apsaugos jus tik nuo musių ir stambių uodų, tai didelio tankio tinkleliai gali sulaikyti bene visus vabzdžius bandančius patekti į jūsų namus, net ir pačius mažiausius. Natūralu, jog tankesnis tinklelis kainuos daugiau už tą, kuris yra mažiau tankus, tačiau investuoti tikrai verta – tokiu būdu galėsite džiaugtis visiška ramybe ir nesukti galvos dėl jokių mašalų.

Jei nepasitikite savo jėgomis renkantis tinklelius langams, galite kreiptis į profesionalus, kurie gali atvykti į jūsų namus, išmatuoti langų ertmes ir parinkti tinkamo dydžio ir modelio tinklelius. Jie už jus netgi sumontuos pačius tinklelius ir duos daug naudingų patarimų. Žinoma, tai kainuos papildomai, tad jei norite sutaupyti, geriau viską bandyti pasidaryti pačiam.

Tuo atveju, jei ieškote kitokių alternatyvų, nes dėl kažkokių priežasčių nenorite tinklelių ant langų, galite pasidomėti specialiomis žvakėmis, kurių aromatas atbaido mašalus. Be jokios abejonės tai yra mažiau efektyvi priemonė, bei mažiau patogi – jums reikės nuolat deginti žvakę ir jos skleidžiamą aromatą uostyti patiems.