Dantų implantai kaina – klientus dominantis veiksnys

Nors kiekvienas sutiks, kad rūpintis dantimis yra labai svarbu, tačiau niekam ne paslaptis, kad odontologų teikiamos paslaugos ne visada atitinka finansines galimybes. Vis dėlto, tikrai visais atvejais yra galima atrasti tokias klinikas, kuriose teikiamų paslaugų kaina būtų iš tiesų palanki, ir čia jums gali praversti internetinė paieška pagal tam tikrus raktinius žodžius, pavyzdžiui, dantų implantai kaina. Įsitikinsite, kad įvairių klinikų nustatytos kainos gali labai varijuoti, taigi, kiekvienu atveju bus galima pasirinkti tokius paslaugų tiekėjus, kurie galėtų pasiūlyti paslaugas geriausia kaina.

Kaina nėra svarbiausias kriterijus

Dantų implantai paprastai tarnauja kelis dešimtmečius ar dar ilgesnį laiką, todėl visada svarbu įsitikinti, kad implantavimas bus atliekamas tinkamai. Nors gana dažnai yra ieškoma klinikų, kuriose teikiamų paslaugų kainos yra pačios mažiausios, tačiau tuo apsiriboti tikrai nereikėtų. Visada yra svarbu įsitikinti, kad teikiamų paslaugų kokybė yra nepriekaištinga, ir čia jums gali pagelbėti klientų atsiliepimai, kurių rasite internetinėje erdvėje. Įvertinę, ar tam tikra klinika yra vertinama tikrai palankiai, galėsite nuspręsti, kur vertėtų apsilankyti.

Dirbtinio danties kainą sudaro ne tik sraigtas

Dantų implantai – tai įgręžiami sraigtai, kurie atstoja danties šaknį. Vėliau, kai šis sraigtas jau bus prigijęs, ant jo bus tvirtinamas vainikėlis, kuris gali būti gaminamas iš metalo arba cirkonio keramikos. Kuri šių pasirinkimo galimybių bus palankesnė, tai priklausys nuo to, kurioje vietoje bus implantuojamas dantis. Tuo atveju, jei bus atstatomas krūminis dantis, puikiu pasirinkimu gali būti ir metalo keramikos vainikėlis, kurio kaina yra mažesnė, tačiau tokia galimybė nepasiteisins tada, jei bus implantuojami priekiniai dantys. Esant tam tikram apšvietimui metalo keramikos vainikėlis gali atrodyti nenatūraliai, taigi, tokiu atveju cirkonio keramika gali būti kur kas palankesniu pasirinkimu. Visada galima pasikonsultuoti su odontologais, kurie galės patarti, kuri šių pasirinkimo galimybių gali būti pačia palankiausia, ir tuomet beliks tik priimti tam tikrą sprendimą.

Kaip atliekamas dantų implantavimas?

Žinoma, viskas prasideda nuo tinkamiausios klinikos paieškos. Pagal raktažodžius, tokius kaip dantų implantai kaina, galėsite rasti klinikų, kurios pasiūlytų šias paslaugas jums palankiausiais įkainiais. Tuomet galėsite įvertinti, ar klinika yra tikrai patikima ir užsirašyti konsultacijai. Šio vizito pas odontologą metu bus vertinama jūsų dantų būklė ir siūlomi galimi sprendimai. Jei dantų implantavimas gali būti atliekamas, tokiu atveju užsirašysite kitam vizitui, ir jo metu bus įgręžiamas implantas (jei reikės, pirmiausia bus atliekamas kaulo priauginimas). Implanto gijimo trukmė yra labai individuali, tačiau dažniausiai tai užtrunka iki pusės metų. Tuomet, kai implantas bus prigijęs, bus galima uždėti dirbtinį dantį, kuris bus pagamintas iš tam tikros pasirinktos medžiagos (metalo arba cirkonio keramikos). Dažniausiai pakanka vos trijų vizitų pas odontologą, kad būtų atliekama dantų implantavimo procedūra, taigi, viskas vyksta pakankamai greitai.

Jei netekote danties, ilgai delsti nereikėtų – tuo atveju, jei dantis nebus implantuojamas, žandikaulio kaulas ims nykti, o ilgiau uždelsus bus reikalingas ir kaulo priauginimas. Žinoma, tokiu atveju dantų implantavimo procesas tampa kur kas ilgesnis, sudėtingesnis, ir kainuoja brangiau. Taigi, jei norite džiaugtis visaverte kramtymo funkcija ir gražia šypsena, dantų implantavimas turi būti atliekamas kuo skubiau. Nereikėtų baimintis dėl pernelyg didelės paslaugų kainos, nes pagal raktinius žodžius dantų implantai kaina labai greitai galėsite rasti informacijos, kiek tai kainuotų įvairiose skirtingose klinikose, ir galėsite priimti geriausią sprendimą.