Atsiliepimai apie dantų balinimą

Nebalinkite dantų patys savarankiškai namuose – galite labai sau pakenkti. Profesionalus dantų balinimas Kaune gerose odontologijos klinikose šiuo metu yra prieinamomis kainomis visiems. Tikrai neverta mokėti pigiau vien dėl pigumo, ir patiems atlikti tokią sudėtingą operaciją blogai, nukentėti. Geriau iškart mokėti tiek, kiek priklauso, nueiti pas profesionalius odontologus ir viską atlikti tikrai nepriekaištingai.

Balinosi namuose – nesigavo

Baltesni dantysMonika sako, kad labai gailisi, jog pasidavė draugių įtakai ir nusprendė prieš keletą metų dantis išsibalinti namie. „Kaune visada dėl išvaizdos būna kažkokių keistų madų. Atsimenu, kažkada buvo dantų balinimas madingas su soda. Tai visos mergaitės mokykloje šveisdavo dantis soda tol, kol nelikdavo emalio. Siaubas. Man tuomet mama pasakė, kad net nebandyčiau taip daryti, ir iškart paleidau šią mintį. O štai kažkodėl prieš porą metų būdama dvyliktoje klasėje visgi nutariau išsibalinti dantis namų sąlygomis. Ne soda, bet panašiai. Draugės buvo vaistinėje pirkę kažkokią dantų balinimo sistemą ir atėjo su daug gražesniais baltais dantimis. Aš irgi nusipirkau. Ten iškaitini tokius silikoniniuslankelius vandenį, tada įsikandi ir silikonas išsilydo pagal tavo dantų formą. Tuo pačiu nudega dantenos, labai skauda. Vėliau į tas formeles dedi balinimo gelį ir sau sėdi valandą su tuo geliu ant dantų. Pabandžiau, ir nieko nesigavo. Nusprendžiau per naktį palaikyti. Naktį kažkaip gavosi, kad iš tų kabių ėmė skystis veržtis, aš jė prarijau. Paskui vėmiau, skrandį skaudėjo. O dantys, kadangi buvo kreivi, nusibalino skirtingai, tokiais plėmais“, – prisimena Monika.

Po išbalinimo klinikoje jaučiasi puikiai

Aistė sako, kad iškart žinojo, kad jeigu kada nors balinsis dantis, tai tik klinikoje. „Ačiū, nereikia man namie visokių eksperimentų su chemija, ir dar savo burnoje. Aš iškart susiradau profesionalią kliniką ir ten nuėjau balintis dantų. Man buvo įdomu, kokia kaina, koks šalutinis poveikis. Apie visa tai man buvo atsakyta klinikoje ir aš nusprendžiau bandyti. Šypsena dabar labai graži – džiaugiuosi, kad tada taip nusprendžiau“, – šypsosi baltais dantimis moteris.