Viskas, ką reikia žinoti apie paminklus ir jų kainas

Paminklai pigiauJei planuojate aplankyti daugiau nei vieną paminklą, galite perskaityti mūsų vadovą, kaip aplankyti daugiau nei vieną Jungtinės Karalystės paminklą. Bent jau būtinai pasidomėkite paminklo darbo laiku ir kitomis sąlygomis, nes jos gali skirtis priklausomai nuo paminklo. Įėjimo į daugelį paminklų mokestis skiriasi, priklausomai nuo sezono ir kitų veiksnių, įskaitant metų laiką. Brangiausias laikas aplankyti paminklą yra per Kalėdas ir Velykas, kai įėjimo mokestis paprastai būna didžiausias. Dauguma kitų metų laikų yra pigesni už šiuos laikotarpius, todėl prieš apsilankymą verta pasidomėti. Taip pat galite tikėtis mokėti daugiau, jei lankysitės paminkle vasarą, kai paminklas gali būti užimtas, arba per valstybinę šventę. Paminklai kainos ir specialisto patarimai.

Kiek kainuoja apsilankymas pilyje?

Jungtinėje Karalystėje yra daug pilių ir daugelis jų yra atviros visuomenei. Įėjimas į pilį gali skirtis, tačiau yra keletas dalykų, už kuriuos galite tikėtis sumokėti, nepriklausomai nuo to, kada apsilankysite: – Pilis yra atvira visus metus, 365 dienas per metus. – Įėjimo kaina priklauso nuo to, kiek laiko norite praleisti pilyje. Mažiausias vienos valandos apsilankymo mokestis yra 10,00 svarų sterlingų (5,00 svarų sterlingų vaikams ir lengvatoms), o didžiausias dviejų valandų apsilankymo mokestis – 50,00 svarų sterlingų (25,00 svarų sterlingų vaikams ir lengvatoms). Vietos įmonės ir turizmo tarybos dažnai siūlo nuolaidas ilgesniems apsilankymams, todėl verta pasitikrinti pilies interneto svetainėje arba paskambinti klientų aptarnavimo linija ir sužinoti, ar yra kokių nors pasiūlymų. – Pilis yra veikianti viduramžių pilis, todėl kai kurios jos dalys gali būti uždarytos lankytojams, priklausomai nuo paros laiko. Jei lankotės tokiu metu, galbūt galėsite pasigrožėti, kas vyksta pilyje, tačiau negalėsite pasivaikščioti po kambarius. Be to, turėkite omenyje, kad maistas pilyje greičiausiai bus gana brangus, nes jis gaminamas ten, o ne prekybos centre. Plačiau: https://vilniauspaminklai.lt/granitines-kapu-plokstes puslapyje.

Kiek kainuoja apsilankymas katedroje?

Jungtinėje Karalystėje yra daug garsių katedrų. Labiausiai lankoma ir tikriausiai brangiausia yra Londono katedra, paprastai vadinama Vestminsterio katedra. Į Vestminsterio katedrą galima įeiti nemokamai, tačiau norint joje apsilankyti reikia įsigyti terminuotą bilietą, kuris suaugusiems kainuoja 15,00 svarų sterlingų (11,00 svarų sterlingų lengvatoms), o tai yra pigiau nei daugumos bilietų kaina – 21,00 svarų sterlingų (15,00 svarų sterlingų lengvatoms). Yra ir kitų garsių katedrų, pavyzdžiui, Kenterberio, Ročesterio, Solsberio ir Jorko, taip pat daug mažiau žinomų katedrų. Norint sužinoti įėjimo mokestį ir kitą informaciją, verta pasitikrinti interneto svetainėje arba paskambinti į katedros klientų aptarnavimo liniją, nes kiekvienoje katedroje jis gali skirtis.