Paįvairinkite savo savaitgalius su Ingrida Tours – kelionės lėktuvu

Savaitgalio kelionių idėja pastaraisiais metais pasikeitė. Šiuolaikiniai keliautojai nebeapsiriboja kaimyniniais miestais ar gerai pažįstamais kraštovaizdžiais, o tiesiogine prasme plečia savo akiratį. Patogiai keliaujant lėktuvu, galima trumpam ištrūkti į už tūkstančių kilometrų esančias vietas. "Ingrida Tours" yra tokių kelionių, ypač savaitgalio kelionių lėktuvu, organizavimo pradininkė.

Savaitgalio kelionės lėktuvu

Savaitgalio keliones lektuvuTai, kas kadaise atrodė neįtikėtina, – apkeliauti šalis ar pažinti naujus miestus per savaitgalį – dabar tapo realybe. Savaitgalio kelionės lėktuvu atvėrė daugybę galimybių. O "Ingrida Tours", išskirtinai planuojanti ir puikiai suprantanti keliautojų troškimus, užtikrina, kad kiekviena kelionė lėktuvu būtų verta kiekvienos minutės.

Savaitgalio kelionės pagal pomėgius

Nesvarbu, ar esate meno gerbėjas, ar istorijos mėgėjas, ar ieškote kulinarinių malonumų, "Ingrida Tours" supranta, kad keliautojai dažnai turi specifinių interesų. Kurdama specializuotas interesų savaitgalio keliones, agentūra siūlo unikalius maršrutus, pritaikytus jūsų aistroms tenkinti. Per savaitgalį galėsite apžiūrėti meno galerijas Paryžiuje, pasivaikščioti istorinėmis Romos gatvėmis arba pasimėgauti Barselonos kulinariniais stebuklais!

Savaitgalio kelionės į užsienį

Europa, kurioje gausu kultūrų, istorijų ir kraštovaizdžių, yra svajonė savaitgalio klajokliams. O kas gali būti žavingiau nei patirti jos daugialypį grožį per kelis savaitgalius? Savaitgalio kelionės po Europą su "Ingrida Tours" kaskart žada naujų nuotykių – nuo romantiškų Venecijos kanalų iki šurmuliuojančių Londono gatvių ar ramių Šveicarijos Alpių kraštovaizdžių.

Taigi, "Ingrida Tours" iš naujo apibrėžia savaitgalio kelionių sąvoką. Sujungdami efektyvias savaitgalio keliones lėktuvu su rinktiniais įspūdžiais, jie užtikrina, kad kiekvienas keliautojas gautų dalelę Europos pačiu įsimintiniausiu būdu. Taigi, kam laukti ilgesnių atostogų? Su "Ingrida Tours" jūsų svajonių kelionę į Europą – vos už savaitgalio.