Reklamos strategijos, viešinant automobilių nuomą

Automobilio salonasAr žinote, kiek yra automobilių nuomos punktų, tokių kaip https://www.turbonuoma.lt? Ar bent įsivaizduojate, kiek išties yra daug firmų, kurios užsiima automobilių nuoma? Jeigu patys imtumėte dirbti tokioje srityje, veikiausiai pastebėtumėte, kad tokių vietų yra tikrai nemažai. Tačiau ką jums apie tai reikėtų iš esmės žinoti? Beveik nieko, jei pats neturite tokio verslo. O visgi jeigu esate kažkaip susijęs su auto nuoma ir mąstote apie reklaminę kampaniją, verta paanalizuoti, kaip įvairios auto nuomos firmos užtikrina savo reklamą.

Prašymas ir pasiūlymai klientams: rekomenduokite mus, rašykite atsiliepimus

Ar tai būtų trumpalaikė vienos dienos, ar ilgalaikė automobilių nuoma Vilniuje, visada verta nepaleisti kliento, kol jis dar neatsisveikino ir neišėjo. Besibaigiant nuomai, galima visuomet klientui pasiūlyti kažkokią lojalumo programą: 10 proc. Nuolaidą kitam kartui, o gal prašymą atvesti kitą klientą pas jus ir už tai gauti nuolaidą. O gal už tam tikrą atlygį nuolaidų pavidalu prašyti parašyti atsiliepimą internete? Visi šitie dalykai yra geri, kol jie sąžiningi ir neperlipa padorumo ribų. O mes tikime, kad taip ir yra, kai jūs mąstote, kaip paprašyti paslaugos iš savo patenkinto kliento. Išties vien socialinis tinklas Facebook – tai labai gera garantija, kad jūsų balsas būtų išgirstas, kad jūsų auto nuomos įmonė būtų pastebėta ir tinkamai įvertinta. Nes čia galite ir daryti visokius žaidimus, pritraukti naują auditoriją, pirkti reklamą Facebook, ir prašyti automobilių nuoma pasinaudojusių žmonių atsiliepimų.

Tvarkingas puslapis, seo optimizacija

Paprastas ir užtikrintas savo paslaugų reklamos būdas: tai tiesiog turėti gerą ir tvarkingą puslapį, kuriame būtų visa reikalinga informacija žmonėms. Sąžiningas kailininkas, viešai matomas, patogi rezervacijos sistema – tai dalykai, kurių reikia žmonėms. Jeigu jie ten bus, žmonės norės pasilikti ir norės pasinaudoti jūsų paslaugomis. O kartu kils ir jūsų SEO optimizavimo lygis. Galite samdyti ir SEO optimizavimo paslaugas, kurios padėtų jūsų auto nuomos puslapį iškelti į viršų, bet pirma ir svarbiausia turėti jį kokybišką ir atitinkantį žmonių lūkesčius.

Gerų reklamos partnerių paieška

Dar viena strategija – turėti žmogų, atsakingą už visus komercijos reikalus, ir nuolat ieškantį gerų komercinių partnerių. Tarkime, jeigu nuomojate gražias vestuvines mašinas, tarkitės su suknelių ar žiedų pardavėjais ir pan. Vaizdai: gražios mašinos – tai, ką nori matyti klientas reklaminiame stende. Kaip ir svajonės, kurios pildosi turint mašiną: meilė, pajūris, greitis, solidumas.