Prieš investuojant į seną NT turtą, pagalvokite

Gal planuojate pirkti seną nekilnojamąjį turtą ir https://www.truckfind.lt/specializacijos/naudoti-sunkvezimiai jau žvalgotės, kiek kainuos išsinuomoti visas mašinas statyboms? Jeigu taip darote, galima ir pasveikinti, juk tiesiog protingu būdu planuojate savo ateitį. Tačiau ar tikrai esate tikri būtent dėl seno NT renovavimo, o ne naujo būsto pirkimo?

Ar statybos tikrai atsipirks?

Pagalvokite, kiek kainuos savivarciai su kranu, jų nuoma. Kiek kainuos pačios brangiausios išlaidos, kurias patirsite statybų metu. Tai padarę galbūt pajusite, kad visgi – tikrai per daug. Gerai įvertinkite, ar ta statybų kaina tikrai bus mažesnė nei kiti Nt įgijimo variantai.

Ar gausite visus reikiamus leidimus?

SunkvežimiaiNepamirškite, kad norėdami vykdyti statybas, turėsite atsiklausti visų kaimynų leidimo. Taip taip, net ir to bjauraus kaimyno iš šiaurinės pusės, kuriuo šuo kažkada aplandžiojo jūsiškį. Metas bus pasikalbėti su visais ir surinkti parašus, kad statybos vykti gali. Tačiau prieš imantis šių projektų, įvertinkite, ar gausite tuos leidimus. Dar, galima sakyti, kaimynus įveiksite lengviau. Tačiau kaip gi visos institucijos? Žinote viską dėl A plius plius šiltinimo reikalavimų? Ar žinote viską dėl kraštovaizdžio, kuriame kažką galima arba negalima statyti? Tikrai galima pastebėti nemažai tokių situacijų, kada žmonės iš anksto nesužino, kad, pavyzdžiui, gyvens regioniniame ar nacionaliniame parke, kur su statybomis yra labai daug griežtų reikalavimų. Visa tai įvertinkite daug anksčiau, prieš pradedant statybas. Nes kai jau nusipirksite seno NT, reikės jį tvarkyti, ir tik tada sužinosite apie leidimus, turimos santaupos galbūt pasiskirstys visai ne taip, kaip norėtumėte…

Ar įmanoma pravažiuoti sunkiajai technikai

Galiausiai savivarciai su kranu irgi yra tam tikras dalykas, kada galima arba negalima daryti statybas. Turite pagalvoti, ar nesistatote sodo bendrijoje, ar nesistatote kur nors senamiestyje. Ar tikrai visi jūsų kranai, sunkvežimiai ir kita sunkioji technika pravažiuos iki to objekto ir galės ten saugiai dirbti? Jeigu tai vienkiemyje, laukų ir greitkelio apsuptas sklypas – puiku. Bet jeigu tai piliakalnio šlaitas su mažomis gatvelėmis – bus keblu.

Dar kartą paklauskite savęs, kodėl to norite

Galiausiai, kaip ir visada imantis svarbių dalykų, dar kartą paklauskite savęs, kodėl norite to imtis. Ar norite gyventi ten, ar tiesiog atrodo gera investicija? Ar jums kažkas taip patarė, ar sugalvojote? Ką sako jūsų širdis ir kaip ir kur iš tiesų norėtumėte gyventi ir kokius sunkumus esate dėl pasiryžę įveikti?

Gairės: