Mano mamos virtuvė

Mamos remontas jau eina į pabaigą, ir paskutinis naujas karštas klausimas – virtuves baldu gamyba. Praėjusią savaitę apvažiavome visokias parduotuves, kur ji ieškojo kažko tokio, kas geriausiai tiktų naujai suremontuotoje virtuvėje. Tačiau dabar pas ją atvyks virtuvės baldai visai iš kitur. Jie užsakyti internetu, ir juos padarė specialiai. Keliaudamos po parduotuves tiesiog neradome nieko, kas gerai tiktų.

Seno namo istorija

Virtuvinių baldų pasirinkimasKaip gi atsidūrė mama šiame sename name, kurį baigia prikelti naujam gyvenimui? Gyvenimai, kaip ir namai ne amžini. Čia gyveno mamos seneliai, tėvai, čia galiausiai ir ji atsikraustė. Po skyrybų su vyru ji nutarė, kad metas pradėti gyvenimą tokį, kokio seniai norėjo. Juk jau daug laiko ji ketina pradėti kažką tokio. Ji norėjo ir seniau susitvarkyti šiuos namus taip, kad juose būtų galima gražiai gyventi. Deja, nebūdavo tam pinigų, nes auginti keturis vaikus yra tikrai sunku. Galiausiai, kai dabar išsiskyrė su vyru, ji rado lėšų savo namų sutvarkymui, jai tai atrodo gražu ir sėkminga. Taigi, dabar mes galime tik džiaugtis tuo, kad ji galės turėti tikrai puikiai sutvarkytus namus. Pinigų iš parduoto bendro su vyru namo liko, ir ji dabar turi namus įrengtus daug geriau. Aišku, viską stengėsi daryti išleisdama minimalias lėšas, bet remontas juk niekada nebūna minimalus, jis visada kažkiek kažko kainuoja.

Nauji virtuvės baldai ir jų gamyba

Virtuvė yra sujungta su svetaine, o svetainė su miegamuoju. Kol as erdvėse dar nėra durų, nes jos dar nepadarytos. Dauguma baldų – panaudoti seni baldai, kurie čia stovėjo jau labai seniai. Juos mama atrestauravo perdažydama,perlakuodama ir su jais pajausdama kažkokį artumą, kažkokį gerą jausmą. Taigi, dabar ji yra tokiame name, kuriame ji norėjo būti jau labai seniai. Ji jaučiasi laiminga.

Kaip ir minėjau, dėl virtuvės baldų teko vargti labiausiai. Reikėjo aplankyti daug parduotuvių, kad įsitikinti, jog reikia padaryti dar labai daug. Jog reikia sukurti tokius baldus, kuriais būtų visi patenkinti. Nes ne tik ji čia valgys, bet ir vaikai su šeimomis atvažiuos. Ji labiausiai norėjo baltų, bet paskui pamatė kitus rusvus ir suprato, kad ir rusva spalva gali tikti tokiame interjere, kur vyrauja rudos ir baltos spalvos. Šiuos nestandartinius baldus padarė meistrai, ir dabar ji jau gali džiaugtis tokių baldų egzistavimu. Netrukus ją aplankysim.