Kova su celiulitu – tik suvienijus priemones

Net ir lieknos moterys labai dažnai skundžiasi, kad jų kojų oda yra puošta celiulitu. Žinoma, tai nieko nedžiugina, kadangi kojos ir kitos probleminės kūno vietos vizualiai nebeatrodo taip gražiai, juolab, dažniausiai judėjimo metu ta vieta atrodo tarsi drebanti.

Puiki pagalba toms moterims, kurios nori atsikratyti odos surangėjimų – anticeliulitinis masažas. Žinoma, yra ir daugiau priemonių, tad visas jas suderinus tikrai pavyks atrodyti taip, kaip norisi.

Anticeliulitinis masažas

Veido procedūrosŽinoma, masažas turi būti paliekamas profesionalų rankose, kadangi tik paprasta atrodo susitvarkyti su šia problema, tačiau pradėjus pamatysite, kad viskas yra ne taip kaip galėjo atrodyti. Masažo metu yra ne tik naikinamos riebalų ląstelės, tačiau taip pat ir aktyvinama kraujotaka, o tai skatina ląstelių generaciją. Žinoma, tai labai naudinga kiekvienai, kuri nori turėti gražią odą.

Aktyvesnis vandens gėrimas

Taip pat reikia gerti ir daugiau vandens, kadangi jis gali padėti Jūsų kūnui kur kas gražiau atrodyti. Štai net ir tada, kai Jums reikalinga LPG veido procedūra – po jos dažniausiai kosmetologės teigia, kad reikia gerti kuo daugiau vandens. Tik tokiu atveju rezultatas bus. Taigi, tai puikus pasirinkimas tiek veidui, tiek visam kūnui.

Daugiau judėjimo

Nors masažas jau daro labai daug naudos, tačiau mes taip pat siūlome skirti laiko ir judėjimui. Tai nebūtinai yra profesionalus sportas. Dažniausiai užtenka ir paprasčiausio pasivaikščiojimo, kuris taip pat daro stebuklus. Tik svarbiausia, kad tas judėjimas būtų reguliarus. Tokiu atveju pavyks kur kas geriau jaustis.

Mitybos niuansai

Visi puikiai žino, kad maistas, kurį mes valgome, taip pat lemia ir mūsų išvaizdą. Tik galbūt sunku būna suprasti – kokia mityba tikrai gera. Juk šiuo metu galima rasti labai daug patarimų, tad jų visumoje suprasti, kuris yra geriausias – sunku. Atsiminkite, kad reikia valgyti kuo daugiau daržovių. Tai dažniausiai gražaus ir tuo pačiu sveiko žmogaus kūno garantas.

Kremai

Galiausiai, kasdienai puikiai tinka ir kremai. Jie taip pat gali padėti Jūsų kūnui atrodyti kur kas gražiau. Nuolatinis odos drėkinimas yra būtinas ne tik tose vietose, kur yra celiulitas, tačiau visam kūnui. Labiausiai apsitarnauja aliejai.