Kaip rinktis burnos irigatorių?

Balta šypsenaDaugelis žmonių nori turėti gražius ir sveikus dantis, o tam reikia tinkamai jais rūpintis. Šiuo metu populiarėja burnos irigatoriai apie kuriuos galima sužinoti apsilankius https://waterpik.lt/ interneto svetainėje. Ką reikia žinoti, jeigu jus domina šis šiuolaikiškas prietaisas?

Burnos irigatorius yra skirtas tarpdančių valymui ir dantenų masažui. Jis turi vandens srovę, kurios dėka išvalomi tarpdančiai nuo įvairiausių maisto likučių. Tai yra ypatingai naudingas prietaisas tiems, kurie turi breketus, dantų plokšteles, serga įvairiomis dantenų ligomis ir pan. Irigatorius purškia siaurą, tačiau stiprią vandens srovę ir efektyviai valo sunkiai pasiekiamas tarpdančių vietas. Svarbu paminėti, kad tinkamai pasirinktas burnos irigatorius efektyviai pašalins maisto likučius ir nedirgins dantenų, o priešingai, jas masažuos bei stiprins.

Daugelis domisi, kodėl jie nėra populiaresni už visiems taip įprastus tarpdančių siūlus. Tai paaiškinama tuo, kad burnos irigatoriai yra brangūs. Daugelis žmonių nenori mokėti didžiulės sumos pinigų už prietaisą apie kurį beveik nieko nežino. Vis dėl to privalumų jis turi daugiau, nei vieną trūkumą, kuris yra susijęs su didele kaina. Jeigu norite tinkamai rūpintis savo burnos būkle, tai tikrai ši investicija yra verta jūsų pinigų. Pagalvokite, kiek daug privalumų yra naudojantis šiuo prietaisu ir tai padės jums nuspręsti tinkamai.

Šiuo metu parduodami burnos irigatoriai turi skirtingas savybes ir tai taip pat daugeliui pirkėjų sukelia klausimų. Kiekvienas turi individualiai vertinti, kurios irigatoriaus savybės bus svarbios. Vieniems gali būti svarbi vandens srovė. Ji gali būti pasirenkama skirtingais lygiais, pavyzdžiui, stipresnė ir silpnesnė. Taip pat galima rinktis vandens srovę su oro burbuliukais, kas lems tai, kad srovė pasiskirsto daug švelniau ir geriau valys. Pagalvokite, kokia vandens srovė jums bus tinkamesnė atsižvelgdami į tai, kad jums reikės įvertinti savo dantenų būklę.

Šiuo metu yra parduodami laidiniai ir belaidžiai burnos irigatoriai. Tai taip pat svarbus klausimas, kurį reikės atsakyti prieš perkant. Vieniems patogiau, kai yra laidas ir nereikia įkrauti ar keisti baterijas. Tiesa, reikia pagalvoti, jei dažnai keliaujate ir norite kartu su savimi imti burnos irigatorių, tai verčiau rinktis belaidį, nes jis bus daug mažesnis ir patogesnis. Tiesa, laidiniai turės didesnę vandens talpą, tad pagalvokite ir apie patogumą naudotis, jei jums svarbu, kad nereikėtų dažnai pildyti vandenį. Ir žinoma, nepamirškite kokybės renkantis tinkamą burnos irigatorių.