Kaip išsirinkti kėdę namams prie kompiuterio?

KompiuteriuiDaugelis žmonių prie monitoriaus ekrano sėdi ne tik darbe, bet ir namuose. Norėdami žinoti, kaip pasirinkti kėdę kompiuteriui, turite suprasti, iš kokių elementų ji sudaryta, ko pirmiausia ieškoti. Namui pasirinkti kompiuterinę kėdę visiškai pakanka, kad nugaros aukštis pasiektų pečių ašmenų vidurį. Praleidžiant daug laiko prie kompiuterio namuose, visada yra galimybė atsikelti ir pailsėti, suteikiant kaklo raumenims galimybę atsipalaiduoti. Mėgstantiems atsipalaiduoti, nežiūrint iš monitoriaus geriau pasidaryti sėdynę su aukštesniu atlošu ir įrengta galvos atrama. Jo buvimas leis periodiškai leisti kaklo raumenims atsipalaiduoti ir užkirsti kelią galvos ir kaklo skausmams. Sedėdamas ant kėdės turi tvirtai atsiremti į visą nugaros paviršių tolygiai paskirstydamas apkrovą, kuris keičia sėdynės gylį.

Dangos dizainas ir medžiaga

Namams skirtos kopiuterinės kėdės turi daugybę dizaino sprendimų, nustatančių kojų vietą. Daugelyje modelių tai yra viena atrama, padalijanti į pagrindą, į keletą kojų su ratukais. Naudojamos kėdės saugumas ir patikimumas priklauso nuo kojų konstrukcijos tvirtumo ir stabilumo. Slidinėdamas per grindų paviršių, jis neturėtų apvirsti. Specialūs guminniai ritinėliai ant ratų padės išvengti įbrėžimų ant grindų.

Kokios populiariausios biuro kėdės?

Populiariausios išlieka medžiaginės biuro kėdės, su plastikine koja ir ratukais. Tai yra universalus biuro baldų variantas, nes medžiagą lengva derinti su jau esamais baldais, interjero spalvomis ar dekoro detalėmis. Priklausomai nuo jūsų noro, biuro kėdės gali būti ne tik funkcionaliu baldu, bet ir puikiu ofiso dekoro elementu jei norite savo darbinei aplinkai sukurti žaismingumo. Tai padaryti lengvai galite pasirinkę įvairius spalvų derinius ar sukurdami jų kontrastą. Medžiaginės biuro kėdės yra labai praktiškos, nes jas lengva prižiūrėti, valyti ir eksploatuoti. Specialiai kėdėms naudojamas audinys būna tankus, atsparus fiziniams pažeidimams, tačiu puikiai praleidžia orą, dėl to nepatirsite jokio diskomforto, nepriklausomai nuo oro temperatūros pokyčių. Norintys, savo ofiso aplinkai sukurti prabangos įspūdį, dažnai renkasi odines kėdes su chromuoto metalo apdaila.