Ką svarbu žinoti, renkantis naują telefoną?

Pažvelgus dar šiek tiek daugiau nei dešimtmečiu atgal prisimename pirmuosius gan didelius, nepatogius ir vos porą funkcijų turinčius mobiliuosius telefonus, kurie šiandien dažnai sukelia juoką. Todėl niekas negalėtų paneigti, jog mobilieji telefonai per šiuos metus stipriai patobulėjo ir „užaugo“, o ir jų pasirinkimas tapo išties didelis ir painus. Dažnai perkant naują telefoną sunku išsirinkti ir išskirti į ką svarbiausia atkreipti dėmesį, todėl dažnai prisireikia konsultantų pagalbos, kurie ne visada yra laisvi pagalbai. Todėl šiandien nutarėme aptarti į ką reikėtų atsižvelgti, renkantis naują mobilųjį telefoną.

Funkcionalumas ir talpa

Telefonai jumsVisų pirmiausia kiekvienam mobilijama telefonui be galo svarbu, jog jo baterija tarnautų išties ilgai ir jums nereikėtų nuolat visur su savimi vežiotis pakrovėjo ir sukti galvos dėl baigiančios išsikrauti telefono baterijos. Šiais laikais toks dalykas, atrodo, turėtų būti tikra kvailystė, tačiau Samsung telefonai puikiai įrodo, kad tai, deja, liūdna realybė. Todėl pasidomėkite baterijos funkcionalumu jau iš anksto. Jau kaip supratote Samsung mobilieji telefonai išties nepasižymi funkcionalia baterija, tačiau Sony ar Huawei telefonai gali pasiūlyti kokybišką baterijos darbą. Be jokios abejonės, reikėtų atkreipti dėmesį ir į telefono atmintį. Kodėl? Todėl, kad šiandien išmanieji telefonai yra be galo funkcionalūs ir neabejotinai įvairios nuotraukos, vaizdo įrašai, žaidimai, įvairios kitos programos ar užrašai gali užimti nemažai vietos, todėl kuo didesnė mobiliojo telefono atmintis, tuo rečiau reikės sukti galvą dėl atminties kortelės pakeitimo.

Įvairias kitas telefono funkcijas reikėtų rinktis individualiai nuo to, kokia paskirtimi naudosite telefoną, aplinkos sąlygų ar įvairių kitų faktorių. Pavyzdžiui, jei didžiąją dienos dalį leidžiate šalia vandens ar apskritai vandens apsuptyje galbūt jums būtų reikalingiausi vandeniui atsparūs mobilieji telefonai, taip užtikrinant jūsų telefono ir duomenų saugumą ir jog įkritus į vandenį jam nieko nenutiks. Jei dažnai mobilusis telefonas jums krenta iš rankų galbūt jums aktualiau būtų smūgiams mažiau jautrus mobilusis telefonas. Jei daug keliaujate ir mėgstate žaisti žaidimus ar žiūrėti serialus telefonu, patartumėme rinktis mobiliuosius telefonus su plačiais ekranais.