Gėlių dovanojimo tradicijos

Visi žinome, kad gėlės dovanojamos nuo seniausių laikų ir niekas net nežino, kada ir kam kilo ši puiki mintis. Laimės Gėlės suteikia galimybę pasveikinit ar tieisog nustebinti savo mylimiausius ir brangiausius žmones. Toks paprastas pirkinys, kaip puokštė, gali suteikti tiek daug teigiamų emocijų.

GėlėsNuo seniausių laikų buvo priimta gėlėmis puošti patalpas ar dovanoti mylimai moteriai. Taip pat buvo priimta gėlėmis puošti plaukus. Norint parodyti svetingumą, svečius buvo įprasta apipilti žiedlapiais. Ši graži tradicija dabar šiek tiek pasikeitė ir naudojama per vestuves. Dar labiau gėles pradėta vertinti 17 a. Tuomet žmonės pradėjo suprasti daugiau apie gėlių skirtumus ir buvo sukurtos gėlių reikšmės. Nuo tada ir priimta laikyti meilės simboliu raudoną rožę, o turtų simboliu – tulpes. Laimės Gėlės – gėlių pristatymas Kaune siūlo įvairias gėles, todėl dabar galėsite pagal simboliką parinkti pačias tinkamiausias. Beje, pirmieji gėlių simbolika pradėjo domėtis olandai. Netgi pasakojama, kad tulpių svogūnėlius jie labai saugojo ir saugodami dėjo į seifą. Tai buvo prilyginama auksui. Tiesa, toks saugojimas turėjo praktišką prasmę, nes tuo metu tulpių svogūnėlių kaina buvo labai didelė ir žmonės tai, ką pirko brangiai tikrai saugojo.

Gėlių puokštės mums atrodo pats paprasčiausias būdas nustebinti ar pasveikinti kitus žmones. Kadaise žmonėms puokštės neturėjo jokios reikšmės, kol buvo pradėta puokštes įteikinėti scenos artistams. Nuo tada po truputį puokštės atrado savo vietą ant prekystalių ir buvo pradėtos dovanoti visiems kitiems. Kaip žinome, šiuo metu puokščių yra labai įvairių. Galime rinktis įvairias spalvas, dydžius, gėlių rūšis. Netgi, galime rinkti tam tikras puokštes pagal progas.

Šiuo metu parduodama labai daug įvairių gėlių, todėl rinktis yra iš ko. Laimės Gėlės siūlo pačias įvairiausias gėles ir puokštes. Galima tik pasidžiaugti, kad gėlių dovanojimo tradicijos išliko iki mūsų laikų ir dabar galime džiaugtis jomis. Gėlės mums įprastas pirkinys norint sveikinti su gimtadieniu ar svarbių įvykių progomis. Taip pat įprasta darosi tiesiog be progos pradžiuginti ar nustebinti savo mylimus žmones. Šiuo metu nupirkti gėlių labai paprasta. Gėlių parduotuvių yra labai daug. Be to, išpopuliarėjo ir pirkimas internetu, o tai dar labiau palengvino pirkimo procesą. Dabar norint nupirkti gėlių net nereikia išeiti iš namų. Išsirenkate patikusias gėles ir užsakote jas. Belieka tik nurodyti, kam ir kada jas įteikti.