Baldai – svarbiausias interjero akcentas

Nusipirkus naują būstą arba atlikus remontą – baldų parinkimas – viena maloniausių dalių. Pasirinkti modernūs, klasikiniai baldai arba skandinaviški baldai suteikia jūsų namams gyvybę ir įprasmina jūsų nepriekaištingą skonį. Šiandien pakalbėsime apie vienus geriausių interjero, baldų ir dizaino meistrų.

Klasikinių baldų gausa ir ne tik

BaldaiInterjero salonas Baldai-e.lt veikia jau ne vienerius metus ir per savo veiklos laiką subūrė didžiulį klientų ratą ir užsitarnavo pačius geriausius įvertinimus. Salono parduodami baldai pagaminti, atsižvelgiant į pačius išskirtiniausius klientų pageidavimus. Asortimente siūlomi klasikiniai, modernūs, skandinaviško tipo baldai jūsų nepriekaištingam miegamajam, svetainei, vaikų kambariui ar voniai. Produkcija vežama iš pačių garsiausių Europos ir pasaulio baldų gamintojų. Jūsų būstą pasiekia baldai iš Belgijos, Italijos, Lenkijos, Prancūzijos, Malaizijos, Kinijos, Indijos. Daugiau nei prieš šešerius metus tik nuo baldų prekybos startavusi bendrovė, šiandien puošia jūsų interjerą ir išskirtiniais šviestuvais, dekoratyvinėmis interjero detalėmis. Be viso to, bene didžiausias bendrovės privalumas tai, kad ši siūlo didžiausią virtualią baldų prekybos platformą visoje Lietuvoje. Čia norimus baldus ir išskirtiniausias interjero detales galėsite išsirintki net neišeidami iš namų. Dabar šiek tiek aptarsime visą internetinės parduotuvės asortimentą. Visais laikais iš mados neišeina klasikiniai, vintažinio bei rustic stiliaus baldai. Baldai-e.lt siūlo išskirtines kruopštaus rankų darbo spintas, kėdes, stalus, komodas, veidrodžius, sofas ir kėdutes, naktinius stalelius, dvigules ir viengules lovas . Visa tai pagaminta iš aukščiausios kokybės medienos ir medžiagų. Klasikiniai baldai šiandien mus pasiekę dar iš senovės Antikos, Romos, senųjų Osmanų imperijų laikų, o štai nuo viduramžių, baroko ir klasicizmo laikų – mažai ką tepasiekitę. Jeigu prijaučiate gausiam medžio masyvui, rankų darbo raižiniams, lenktoms, apvalioms formoms bei siuvinėtiems audiniams – esate klasikos mėgėjas ir būtent tokį stilių vertinate savo namų erdvėje. Beje, nuo seno klasikiniame baldų interjere gausiai naudojama oda, kurios dirbinių Baldai-e.lt salone ypač gausu. Šiandien baldai pateikiami jau ne vien natūralios medžio spalvos, bet ir yra dažomi baltai, naudojamas dekupažo metodas. Bendrovė taip pat siūlo didelį virtuvės baldų asortimentą. Tiesa, šioje srityje jie yra vieni pirmaujančių, kadangi siūlo didelę įvairovę nestandartinių virtuvės baldų. Nesvarbu kokia jūsų virtuvė – didžiulė atvira erdvė, siaura, turinti daug kampų ar itin mažutė – pas Baldai-e.lt specialistus surasite tinkamą komplektą bet kokio išmatavimo erdvei. O komplektų siūloma ypač daug ir įvairiausių – klasikinių, minimalistinių, skandinavinio ir modernaus tipo, natūralių medžio spalvų bei dažytų. Šiandien žmonės vis dažniau renkasi modernaus akmens stalviršius ir sudėtingesnius dizaino sprendimus, be abejonės, su įmontuojama buitine technika, daugiau atvirų erdvių ir baro tipo stalais. Ką jau kalbėti apie interjero detalių – laikrodžių, dekoratyvinių lentynėlių, indų, dėžučių, įvairiausios tekstilės, paveikslų, rėmelių įvairovę – jei apsilankysite Baldai-e.lt, be abejonės netrukus pastebėsite, kaip greitai atgyja plikos sienos.

Interjero puošyba – meistrų Siuzanos stusija ir Baldai-e.lt rankose

Vaida iš Vilniaus į sostinę persikėlė čia gavusi darbą ir įsigijusi naują butą. Moteris iš karto nusprendė, kad jai bus reikalingas profesionalus interjero projektavimas, todėl kreipėsi į šios srities meistrus – Siuzanos studiją. Studijos specialistai parengė pilną interjero proojektą, o dalį baldų moteris įsigijo iš jau pristatytos firmos – Baldai-e.lt. „Klasikiniai baldai šioje įmonėje ypač kokybiški ir gražūs. Vos pamačius juos, buvau tikra, kad būtent tokie turi atsidurti mano naujuose namuose“-pasakoja moteris. Svarbius galutinius akcentus sudėliojo smulkios ir išraiškingos interjero detalės. „Čia net termomentrai ir kalendoriai atrodo tarsi iš seniausių barokinių pilių ištraukti“- su džiaugsmu pasakoja Vaida ir visiems siūlo intererą gražinti su minėtų įmonių pagalba.